Procter & Gamble Jobs

Procter & Gamble Przedstawiciel Farmaceutyczny do Aptek Sieciowych - P&G PHC in Warsaw, Poland

Job Location

Warsaw

Job Description

Poszukujemy obecnie Przedstawicieli Farmaceutycznych do Aptek Sieciowych w 2 województwach w Polsce (zakres obowiązków może dotyczyć też sąsiednich województw):

  • Łódzkim;

  • Lubelskim.

    Oferujemy:

    W P&G dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialności każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu.

    Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Program zakupu akcji pracowniczyc

  • PPE: (Pracowniczy Plan Emerytalny)

  • Dofinansowanie do posiłków

    Twój zakres obowiązków:

    Przedstawiciel PHC (Nasivin, Vicks, Femibion, ZzzQuil, Vigantol) będzie odpowiedzialny za realizację celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, suplementów diety, budowania wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami oraz największymi aptekami sieciowymi.

    Poprzez m.in.:

  • merytoryczną pracę z farmaceutami w największych aptekach sieciowych na podległym terytorium;

  • prowadzenie szkoleń produktowych dla farmaceutów;

  • promowanie produktów z portfolio P&G PHC;

  • dbałość o ekspozycję produktów (wysoki poziom kompetenecji w zakresie merchandising'u);

  • dystrybucję materiałów promocyjnych;

  • budowanie dystrybucji preparatów;

  • realizację celów kwartalnych: jakościowych i ilościowych.

Job Qualifications

Naszw wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie w sprzedaży i promocji leków, suplementów diety w branży farmaceutycznej;

  • wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • zorientowanie na rezultaty;

  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne;

  • własna wysoka motywacja do samorozwoju;

  • biegła obsługa pakietu MS Office;

  • prawo jazdy.

    P&G HEALTH POLAND SP ZOO

    Dołącz do P&G – międzynarodowej firmy posiadającej takie marki jak Gillette, Always, Pampers, Ariel oraz Vicks, Nasivin, Femibion i wiele innych!

    Obecnie rozwijamy nasz zespół pracujący w dziale Health, skupionym wokół promocji i sprzedaży leków bez recepty. Sam rynek farmaceutyczny w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, więc jest to idealna okazja dołączenia do naszego zespołu i zdobycia bądź rozwinięcia cennego doświadczenia.

Job Schedule

Full time

Job Number

R000107975

Job Segmentation

Experienced Professionals (Job Segmentation)

P&G was founded over 180 years ago as a simple soap and candle company. Today, we’re the world’s largest consumer goods company and home to iconic, trusted brands that make life a little bit easier in small but meaningful ways. We’ve spanned three centuries thanks to three simple ideas: leadership, innovation and citizenship.

The insight, innovation and passion of talented teams has helped us grow into a global company that is governed responsibly and ethically, that is open and transparent, and that supports good causes and protects the environment. This is a place where you can be proud to work and do something that matters.